10 Чер.2024 Без рубрики 1153

ВИМІРЮВАННЯ ТА КОНТРОЛЬ ВОЛОГОСТІ ПІД ЧАС ВИРОБНИЦТВА БЕТОНУ

Датчики Hydronix були спочатку розроблені для вимірювання вологості під час виробництва бетону і сконструйовані таким чином, щоб без проблем працювати в суворих умовах бункерів, змішувачів, бетономішалок. Виробники бетону зобов’язані виробляти якісний бетон відповідно до специфікацій, з постійною якістю від партії до партії, зводячи при цьому витрати до мінімуму. Датчики вологості Hydronix можуть бути використані для регулювання вмісту вологи в кожній партії бетону в межах +/- 0,1%.

Переваги

  • Стабільна якість партій
  • Стабільні обсяги партій
  • Функція сигналу тривоги при високому або низькому рівні вологості
  • Зниження кількості цементу
  • Зниження втрат унаслідок неправильного рівня вологості
  • Зменшення часу циклу перемішування

Однією з основних причин мінливості якості бетону під час замісів, є різна вологість піску та інгредієнтів від однієї партії до іншої. Хороші умови зберігання піску і компонентів може допомогти, але навіть для матеріалів, що зберігаються в критих бункерах волога буде постійно змінюється через неминучий ефект дренажу. Вміст вологи в збереженому піску і компонентах може мати критичні наслідки для співвідношення вода/цемент, співвідношення інгрідієнти/цемент, виходу і кольору суміші. Вимірювання вмісту вологи в сировині дасть змогу включити в ланцюг контролер-дозатор, який регулюватиме додавання води в суміш у режимі реального часу. Це дасть змогу кожній партії бетону мати однакову, постійно високу якість.

Знання рівня вологи в сировині дає змогу виробнику точно розрахувати не тільки кількість води, яка має бути додана до суміші, а й правильну кількість цементу та компонентів. Це дасть змогу знизити витрати і також кількість вибракованих партій.

Мікрохвильові датчики вологості Hydronix для бетону можуть бути встановлені в різних місцях залежно від індивідуальних особливостей обладнання. Наприклад Hydro-Probe може бути встановлений в горловину бункера або під затвором бункера і вимірювати вологу в сировині, яка проходить над датчиком. Як альтернатива він може бути встановлений над конвеєрною стрічкою і вимірювати вологість у потоці. Датчик вологості Hydro-Mix був розроблений для монтажу в днище змішувача, також може бути встановлений в піддон змішувачів, планетарних міксерів та інших видів змішувачів. Головне забезпечити обтікання робочої поверхні датчика матеріалом. Як альтернатива, Hydro-Probe Orbiter може бути встановлений на скребку піддону або на шарнір з лопаткою обертового піддону змішувача, що обертається. Всі датчики підключаються безпосередньо до системи управління, використовуючи аналоговий вихід або цифрову передачу даних. Для оптимальної точності датчики також можна під’єднати до системи керування подачею води Hydro-Control VI, даючи змогу точно контролювати додавання води в суміш.